Bireysel Eğitim

Özel eğitime ihtiyaç duyan bireyin gelişim alanlarından birini veya tümünü içeren, bireyin öncelikli ihtiyaçlarına ve geliştirilebilir eğitsel özelikleri temel alınarak hazırlanmış bireysel eğitim planının, alanda uzman olan eğitimcisi tarafından uygun ortamda bir seans boyunca birebir olarak uyguladığı eğitim türüdür. MMA Otizm Akademisi olarak, her öğrencimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş eğitim programları sunuyoruz. Öğrencilerimiz için geliştirilen bu programlar, öğrencilerin güçlü yönlerine odaklanarak zayıf yönlerini geliştirmek, öğrenme bozukluklarına özel olarak uygun öğrenme stratejileri geliştirmek ve kendi kendilerine öğrenme becerilerini artırmak için tasarlanmıştır.

Her öğrencinin eğitim ihtiyaçları farklı olduğundan, bireysel eğitim programları öğrenciye özel olarak hazırlanır. Bireysel eğitim programlarımız, öğrencilerin akademik, sosyal ve duygusal gelişimlerine odaklanarak öğrencilere en iyi eğitimi sunmak için tasarlanmıştır.

Bireysel eğitim programlarımız, öğrencilerin bireysel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Programlarımız, öğrencilerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre şekillenir ve öğrencilerin öğrenme stilleri ve öğrenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özelleştirilir.

MMA Otizm Akademisi olarak, her öğrencimizin potansiyelini gerçekleştirmesi için bireysel eğitim programları sunuyoruz. Öğrencilerimizin kendilerine özgü özelliklerini anlıyor ve buna göre bir eğitim programı hazırlıyoruz.